Solar Systems

Pompy Ciepła

Najtańsza i najczystsza forma ogrzewania!

Solar Systems

Pompy Ciepła

Najtańsza i najczystsza forma ogrzewania!

Kilka słów o pompach ciepła

Szukasz skutecznej metody na ogrzewanie mieszkania? Polecamy montaż pompy ciepła, która jest efektywnym i ekonomicznym rozwiązaniem stale zyskującym na popularności. Jeśli interesują Cię alternatywne sposoby ogrzewania, a także chcesz obniżyć swoje rachunki za energię, instalacja gruntowych pomp ciepła czy pomp powietrze-woda z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Rozwiązanie to jest nie tylko energooszczędne, ale również w pełni ekologiczne. Co ważne, taka inwestycja zwraca się w bardzo szybkim tempie, a dodatkowo można starać się o dofinansowanie tego przedsięwzięcia.

Zalety pomp ciepła

  • Wiele oszczędności - zredukujesz do minimum rachunki za ogrzewanie Twojego domu. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz również posiadać dodatkowego miejsca na składowanie materiałów do spalania jak węgiel, drewno czy olej opałowy.
  • Ekologiczne rozwiązanie – nie powodują powstawania żadnych spalin. Spaliny, które wydobywają się z elektrowni podczas produkcji energii elektrycznej, zużywanej przez pompę ciepła są o wiele mniej szkodliwe niż zanieczyszczenia emitowane z kominów domków jednorodzinnych.
  • Łatwe w montażu praktycznie w każdym obiekcie.
  • Najbezpieczniejszy sposób ogrzewania budynku – przy użyciu tego rozwiązania nie ma żadnego zagrożenia wybuchu jak w przypadku instalacji gazowej czy zaczadzenia jak w przypadku instalacji olejowej czy paliwowej.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Zobacz również

Instalacje Rekuperacji

Fotowoltaika